No product at this time

Deal of the days

SMOBY Růžová kolébka pro panenku s baldachýnem Baby Nurse 220301

Review 
599,00 Kč Sleva 220,00 Kč
819,00 Kč
S DPH
Počet
SKLADEM

2021-07-30 04:07:56 Pospěš si! Uložit 220,00 Kč. Prodej končí v:
Zavřít
 

Doručení do 48 hod

 

Máte 14 dní na vrácení zboží

Dětská kolébka Baby Nurse pro panenky je krásný doplněk pro hru s panenkami a potěšíte jí holčičky od 18 měsíců, které se s láskou starají o svou panenku. Kolébka pro panenku je v barevné kombinaci tmavě růžové, světle růžové a šedé barvy a zdobená je jemnými hvězdičkami a motýlky. Celkový dokonalý design této hračky pro malé holčičky dotváří nápis Baby Nurse. Aby malá maminka mohla svou panenku přikrýt, výrobce nezapomněl ani na přikrývku, která je bílé barvy ozdobená barevným potiskem, a tak dokonale ladí s kolébkou. Kolébka má jemné oblé tvary, rozhoupe se při jemném dotyku, a tak dítě uspává svou oblíbenou panenku. Hračka je vhodná pro panenky s velikostí 42 cm. Rozměry kolébky jsou 37*55*76 cm.

Kolébka je pevná a stojí na vyvýšených nožkách oblého tvaru. Kolébka pro dětskou panenku je doplněna o krásný baldachýn. Je to skvělá hračka, která slouží jako doplněk k panence. Kolébka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné a sametové na dotek. K čištění hračky používejte jen jemně vlhkou houbičku. Hra dítěte s panenkou rozvíjí kognitivní, motorické schopnosti a samostatnost. Dívky si hrají na maminku. Děti rády předstírají, že jejich panenka je opravdová. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových dovedností. Prostřednictvím držení, krmení, uspávání a hry s dětskou panenkou, děti napodobují dospělé, a učí se, jak dávat lásku ostatním.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Kolébka pro panenku Baby Nurse s baldachýnem si jistě získá srdce každé malé princezny.
220311
2 ks

Parametry

Stát
Nový
Stáří
18m+
Materiál
Plastové
Osvědčení, schválení
CE

Click here to leave a review

Write your review

SMOBY Růžová kolébka pro panenku s baldachýnem Baby Nurse 220301

Write your review

1 další produkt ve stejné kategorii: