Deal of the days

Čisticí sada Vozík + Mop + Koště 9 el

Review 
409,00 Kč
S DPH
Počet
SKLADEM

Zavřít
 

Doručení do 48 hod

 

Máte 14 dní na vrácení zboží

Sada na čištění vozíku

Hračky inspirované skutečnými předměty mohou spojit příjemnou hru s užitečným úkolem, například zvyknout si dítě na domácí práce. Pokud je však vaše batole již ochotno pomoci s úklidem domu, dejte mu vlastní vybavení skládající se z nejdůležitějších prvků, které jsou umístěny na senzačním kočárku. Veškeré příslušenství, které tvoří soupravu na čištění hraček, je věrnou kopií vzorů v plné velikosti, které jsou prezentovány dětem. Tvary hraček, stejně jako jejich barvy, povzbuzují ke hře, díky čemuž se dítě může cítit nezávislé a zralé a úklid spolu s ostatními členy domácnosti.

Čisticí sada obsahuje:
- vozík,
- vysavač vody,
- MOP,
- mísa,
- štětec na dlouhé tyči,
- štětec,
- lopatka,
- mýdlo,
- povrchový postřikovač.

Hlavním prvkem čisticí sady je vozík, který je umístěn na kolečkách, která usnadňují hraní. Používá se pro snadnou přepravu čistících hraček po domě a také jako místo pro jejich uložení. Dalším důležitým prvkem hračky je vodní vysavač, který vydává zvuky připomínající skutečné vysávání. Stačí jej napájet třemi AA 1,5V bateriemi a stisknout tlačítko, které hračku spustí. Příslušenství usnadňující provádění domácích prací umožní dítěti připojit se k víkendovému úklidu a napodobit rodiče a starší sourozence.

Hračkový vozík naplněný různými čisticími nástroji je skvělý nápad na dárek. Veselou formou trávení času hraním se vaše dítě naučí, jak správně zamést a vyčistit podlahu. Barva sady je neutrální, skládá se z červené, zelené a bílé. Věříme, že to bude perfektní pro dívky i chlapce. Rozměry hraček jsou přizpůsobeny rukám malých dětí, díky čemuž bude hra velmi pohodlná a jednoduchá. Materiál použitý při výrobě hračky je velmi pevný, odolný a především bezpečný. Čisticí sada má certifikát CE, což je prohlášení, že hračka splňuje všechny požadavky normy Evropské unie. Vozík s příslušenstvím je zabalen v barevné kufříkové krabičce, na jejímž vrcholu je rukojeť pro snadné přenášení.

Rozměry prvků hračky:
- vozík: 32 cm x 51,5 cm x 32 cm,
- štětec: 50 cm x 13,5 cm,
- mísa: 13,5 cm x 4,5 cm,
- vodní vysavač: 13 cm x 14 cm.

Rozměry balení hračky:
- 48 cm x 38 cm x 14,5 cm.
3560
7 ks

Click here to leave a review

Write your review

Čisticí sada Vozík + Mop + Koště 9 el

Write your review

14 dalších produktů ve stejné kategorii: